logo
19 Ağustos 2018 Pazar 10:53:48
futbol
10:05FC Elbrus - IKEACanlı
futbol
09:45Stallion Laguna - Kaya F.C.Canlı
tenis
09:15Suthinan Tanthaseraneewat - James IbrahimCanlı
futbol
09:05Govisumber - KhovdCanlı
futbol
09:00Sunshine Coast Wanderers - Logan Lightning FCCanlı
basketbol
08:45Norths Bears - NewcastleCanlı
diğer
11:00Tohoku Rakuten Golden Eagles - Chiba Lotte Marines
futbol
11:00Brisbane Olympic United SSC - Sunshine Coast F.C.
futbol
11:00Western Phnom Penh - Svay Rieng FC
futbol
11:00Guangzhou R&F F.C. II - Changchun Yatai II
futbol
11:00Slovan Cernovir - Sternberk
futbol
11:00Persiba Bantul - Persijap Jepara
futbol
11:00Kariobangi Sharks - Sony Sugar F.C.
futbol
11:00Shenzhen Pengcheng - Yunnan Lijiang
tenis
11:00Ivan Gakhov - Paul Woerner
futbol
11:15Havírov - Detmarovice
futbol
11:15TVD Slavicin - TJ Bohumin
futbol
11:30SV Lafnitz - SV Horn
futbol
11:30MŠK Žilina II - 1. FC Tatran Prešov
futbol
11:30ŠK Slovan II Bratislava - Raca Bratislava
futbol
11:30ZP Sport II - Filakovo
futbol
11:30SD Videm - NK Mons Claudius Rogatec
basketbol
11:30GlobalPort Batang Pier - Nlex Road Warriors
basketbol
11:30KCCA - Ndejje Angels
diğer
12:00Tokyo Yakult Swallows - Hanshin Tigers
diğer
12:00Yokohama DeNA BayStars - Hiroshima Toyo Carp
diğer
12:00Saitama Seibu Lions - Hokkaido Nippon-Ham Fighters
futbol
12:00F.C. Gifu - Roasso Kumamoto
futbol
12:00Nagoya Grampus - Sagan Tosu
futbol
12:00Shimizu S-Pulse - Urawa Red Diamonds
futbol
12:00V-Varen Nagasaki - Cerezo Osaka
futbol
12:00Krarup Espe SG & I - FC Svendborg
futbol
12:00OKS - Arslev BK
futbol
12:00Bankhai United - Pattaya United II
futbol
12:00Kamphaeng Phet - Ayutthaya F.C.
tenis
12:00Colin Sinclair - Axel Franck
tenis
12:00Juan Bautista Otegui - Matthew Kandath
tenis
12:00Leonard Von Hindte - Rodrigo Garcia
tenis
12:00Ergi Kirkin - Arthur Rinderknech
tenis
12:00Andrea Bolla - Stefano Reitano
tenis
12:00Rayane Stable - Marco Magro
tenis
12:00Remy Bertola - Manuel Mazza
tenis
12:00Stefano Battaglino - Edoardo Lavagno
tenis
12:00Jeremy Jahn - Pedro Sakamoto
diğer
12:05Lamigo Monkeys - Fubon Guardians
diğer
12:05Uni-7-Eleven Lions - Chinatrust Brothers
futbol
12:15Pelikan Łowicz - Legia Warsaw II
futbol
12:30Kashima Antlers - Yokohama F. Marinos
futbol
12:30Balestier Khalsa FC - Warriors F.C.
futbol
13:00FC Nordsjælland - Vejle Boldklub
futbol
13:00HJK - PS Kemi Kings
futbol
13:00Gwangju FC - Seoul E-Land FC
futbol
13:00Gangwon FC - Incheon United F.C.
futbol
13:00FC Seoul - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
13:00Jeonnam Dragons - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Júbilo Iwata - Kashiwa Reysol
futbol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale
futbol
13:00Vegalta Sendai - Gamba Osaka
futbol
13:00Shonan Bellmare - Vissel Kobe
futbol
13:00FK Atlantas Klaipėda - FK Trakai
futbol
13:00Pärnu Vaprus - FC Levadia Tallinn
futbol
13:00SCM Argesul Pitesti - CS Metaloglobus Bucureşti
futbol
13:00Celta de Vigo II - Alondras
futbol
13:00Broń Radom - Ursus Warszawa
futbol
13:00C.S. Marítimo II - Grupo Desportivo da Gafanha
tenis
13:00Youssef Hossam - Frederico Ferreira Silva
futbol
13:15FC Utrecht - PEC Zwolle
futbol
13:15F.C. Arouca - S.L. Benfica II
futbol
13:30PK-35 Vantaa - Hoo Gee
basketbol
13:30Charging Rhinos - Pemba Warriors
tenis
13:30Lazar Dokov - Antoine Damiens
tenis
13:30Luis Humberto Lopez - Daniel De Jonge
tenis
13:30Marco Saffratti - Namazbek Diushembiev
tenis
13:30Simone Cacciapuoti - Goran Duquesne
basketbol
13:45Talk 'N Text Tropang Texters - Meralco Bolts
diğer
14:00Hoofddorp Pioniers - HCAW Bussum
futbol
14:00FC Vitebsk - Luch Minsk
futbol
14:00BK Avarta - Middelfart G&BK
futbol
14:00Dalian Transcendence - Meizhou Meixian Techand
futbol
14:00IFK Eskilstuna - FK Bosna 92 Örebro
futbol
14:00Vatanspor - IF Lystrup
futbol
14:00CD Marino - UD Las Palmas II
futbol
14:00Mohun Bagan A.C. - Tollygunge Agragami
futbol
14:00National Defense Ministry - Police Commissariat
futbol
14:00Phrae United - Chiang Rai City FC
futbol
14:00Kangemi All Stars - Coast Stima
tenis
14:00Vervoort/Perez Sanz - Panfil/Uzhylovsky
tenis
14:00Cristian Rodríguez - Federico Coria
tenis
14:00Giovanni Rizzuti - Gian Marco Ortenzi
tenis
14:00Giuseppe Tresca - Filippo Speziali
tenis
14:00Marco Corino - Samuele Ramazzotti
tenis
14:00Paul Cayre - Francesco Giorgetti
tenis
14:00Varvara Flink - Julia Grabher
tenis
14:00Arianne Hartono - Greetje Minnen
futbol
14:30Kilmarnock - Rangers
futbol
14:30Berliner AK 07 - Bischofswerdaer 08
futbol
14:30Heilongjiang Lava - Hangzhou Greentown F.C.
futbol
14:30Harbin Yiteng F.C. - Shijiazhuang Yongchang Junhao F.C.
futbol
14:30Shanghai Shenxin F.C. - Yanbian Funde
futbol
14:30Flekkerøy IL - Nardo FK
futbol
14:30Shenzhen - Wuhan Zall F.C.
futbol
14:30Tonnerre Yaoundé - Foudre Sportive d'Akonolinga
futbol
14:35Guangzhou Evergrande F.C. - Tianjin Quanjian
futbol
14:35Hebei China Fortune FC - Shanghai Shenhua F.C.
futbol
14:35Zibo Sunday - Beijing Institute of Technology FC
diğer
15:00DSS - Storks
diğer
15:00Curacao Neptunus - Amsterdam Pirates
diğer
15:00Twins Oosterhout - Quick Amersfoort
futbol
15:00Randers FC - Hobro IK
futbol
15:00Ringkøbing - Jammerbugt FC
futbol
15:00Borussia Mönchengladbach II - Fortuna Düsseldorf II
futbol
15:00Rot-Weiss Essen - 1 FC Cologne II
futbol
15:00Jetısu FK - FC İrtiş Pavlodar
futbol
15:00Kaysar - Ordabası
futbol
15:00Xinjiang Tianshan Leopard - Beijing Enterprises Grup F.C.
futbol
15:00SV Grödig - SV Seekirchen 1945
futbol
15:00Næsby BK II - Marstal/Rise IF
futbol
15:00Olympic - Savedalens IF
futbol
15:00Horvikens IF - Hovmantorp
futbol
15:00FC Universitatea Cluj - ACS Sirineasa
futbol
15:00SC Eltersdorf - SpVgg Jahn Forchheim
futbol
15:00TSV Buchholz 08 - Sasel
futbol
15:00VfL Pinneberg - Niendorfer TSV
futbol
15:00SV Oberachern - Stuttgarter Kickers
futbol
15:00Eintracht Braunschweig II - TB Uphusen
futbol
15:00SC Buochs - Grasshopper Club Zürich
futbol
15:00SV Todesfelde - SV Eichede
futbol
15:00Brinkumer SV - Habenhauser FV
futbol
15:00Vihiga United - Kakamega Homeboyz
futbol
15:00Posta Rangers - Ulinzi Stars F.C.
futbol
15:00Tusker F.C. - Zoo Kericho
tenis
15:00Maxence Bertimon - Christophe Nickels
tenis
15:00Roberto Santino Quintana Llamas - Maxim Verboven
tenis
15:00Charles Bertimon - Julien De Cuyper
futbol
15:30Manchester City - Huddersfield Town
futbol
15:30Burnley - Watford
futbol
15:30Kapfenberger SV - SK Vorwärts Steyr
futbol
15:30FC Emmen - AZ Alkmaar
futbol
15:30Feyenoord - Excelsior
futbol
15:30Royal Antwerp - Club Brugge K.V.
futbol
15:30FC Ararat Yerevan - Shirak F.C.
futbol
15:30FC Freienbach - FC Schaffhausen
futbol
15:30Blue Eagles - Silver Strikers
futbol
15:30Manchester City - Huddersfield (S SPORT HD)
futbol
15:30Burnley - Watford (beIN SPORTS HD 1)
tenis
15:30Jan Choinski - Filip Horansky
futbol
15:45Hvidovre IF - Næstved BK
futbol
15:45HB Køge - Nykøbing FC
futbol
15:45FC Roskilde - Silkeborg IF
futbol
15:45Thisted FC - Lyngby Boldklub
futbol
15:45FC Helsingør - FC Fredericia
futbol
15:45Viborg FF - Fremad Amager
diğer
16:00Beyaz Rusya - İspanya
futbol
16:00RC Strasbourg - AS Saint-Étienne
futbol
16:00IF Elfsborg - IFK Norrköping
futbol
16:00GIF Sundsvall - BK Häcken
futbol
16:00GAIS - Varbergs BoIS FC
futbol
16:00MFK Karviná - Viktoria Plzen
futbol
16:00Lüneburger SK Hansa - SV Werder Bremen II
futbol
16:00Sogndal Fotball - Florø SK
futbol
16:00FC Slutsk - FC Shakhtyor Salihorsk
futbol
16:00Valmieras FK - FK Rīgas Futbola skola
futbol
16:00Akademisk Boldklub - Slagelse B&I
futbol
16:00AmaZulu F.C. - Free State Stars
futbol
16:00Bloemfontein Celtic - Orlando Pirates
futbol
16:00Kuala Lumpur FA - Perak
futbol
16:00PKNS F.C. - Felda United F.C.
futbol
16:00Skellefteå FF - Carlstad United BK
futbol
16:00Åtvidabergs FF - Tvååkers IF
futbol
16:00Morso - Vorup FB
futbol
16:00Skive IK II - Vildbjerg SF
futbol
16:00Örebro Syrianska IF - Torslanda IK
futbol
16:00ASV Vach - SpVgg Ansbach
futbol
16:00DJK Don Bosco - SV Seligenporten
futbol
16:00AD Itaborai - Santa Cruz Futebol Clube
futbol
16:00Jomo Cosmos F.C. - Ajax Cape Town F.C.
futbol
16:00University of Pretoria F.C. - Mbombela United
futbol
16:00Richards Bay - Ubuntu Cape Town
futbol
16:00TS Galaxy - Cape Umoya
futbol
16:00FC Ederbergland - SpVgg Neu-Isenburg
futbol
16:00FSC Lohfelden - SC Waldgirmes
futbol
16:00VfB Ginsheim - Bad Vilbel
futbol
16:00Leher Turnerschaft - OSC Bremerhaven
futbol
16:001. FC Kleve - 1. FC Bocholt
futbol
16:00SpVgg 04 Ratingen - SC Union Nettetal
futbol
16:00Schwarz-Weiß Essen - VfB Homberg
futbol
16:00Meerbusch - VfB 03 Hilden
futbol
16:00TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld - Sportfreunde Baumberg
futbol
16:00SV Arminia Hannover - Hagen-Uthlede
futbol
16:00Heeslinger - TuS Bersenbruck
futbol
16:00Emmelshausen - 1. FC Kaiserslautern II
futbol
16:00VfB Dillingen - FC Arminia Ludwigshafen 03
futbol
16:00Dietikon - FC Lugano
futbol
16:00Gland - FC Luzern
futbol
16:00Brunninghausen - Rot Weiss Ahlen
futbol
16:00Paderborn 07 II - Gievenbeck
futbol
16:00SV Schermbeck - Sportfreunde Siegen
futbol
16:00TSG Sprockhövel - FC Gütersloh 2000
futbol
16:00TuS Ennepetal - ASC 09 Dortmund
futbol
16:00TuS Haltern - SC Westfalia Herne
futbol
16:00Blumenthaler SV - Bremer TS Neustadt
futbol
16:00SC Borgfeld - Bremer SV
futbol
16:00Schwachhausen - SG Aumund-Vegesack
futbol
16:00Ueberstorf - FC St. Gallen
futbol
16:00Colon II - Club Atletico Tigre II
futbol
16:00Arsenal Tivat - FK Dečić
futbol
16:00Creteil II - RCFF Colombes 92
futbol
16:00Chartres II - J3 Amilly
futbol
16:00Defensa y Justicia II - Atletico Tucuman II
futbol
16:00Clube Atlético Juventus - Taboao de Serra
futbol
16:00Mirassol Futebol Clube - Batatais FC
futbol
16:00Novorizontino - Clube Atlético Penapolense
futbol
16:00Dynamos F.C. - ZPC Kariba
futbol
16:00Nkana FC - Kabwe Warriors
futbol
16:00Aduana Stars - ASEC Mimosas
futbol
16:00AS Vita Club - Raja Casablanca
futbol
16:00CARA Brazzaville - Williamsville Athletic Klubü
futbol
16:00UD Songo - Al-Masry Club
futbol
16:00Strasbourg - St.Etienne (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
16:00Mackenzie - Max McKenzie
tenis
16:00Mathias Zukas - Romain Barbosa
tenis
16:00Niels Lootsma - Alexander Lazov
futbol
16:30Krylia Sovetov - Lokomotiv Moskova
futbol
16:30Legia Warsaw - Zagłębie Sosnowiec
futbol
16:30Berliner FC Dynamo - 1. FC Köln
futbol
16:30SSV Jeddeloh - 1. FC Heidenheim
futbol
16:30BSG Chemie Leipzig - SSV Jahn Regensburg
futbol
16:30FC Spartak Moskova II - FC Rotor Volgograd
futbol
16:30Karlsruher SC - Hannover 96
futbol
16:30Lok Stendal - Arminia Вielefeld
futbol
16:30Rot-Weiss Koblenz - Fortuna Düsseldorf
futbol
16:30TSV Steinbach - FC Augsburg
futbol
16:30FC Viktoria Köln - RasenBallsport Leipzig
futbol
16:30ETSV Weiche - VfL Bochum
futbol
16:30Barry Town - Bala Town F.C.
futbol
16:30Hannover 96 II - VfB Oldenburg
futbol
16:30Skeid Fotball - IL Stjørdals-Blink
futbol
16:30FC 1931 Eddersheim e.V. - SV Buchonia Flieden
futbol
16:30Monheim - SpVg Schonnebeck
futbol
16:30FSV Duisburg - VfB Speldorf
futbol
16:30SFl Bremerhaven - FC Oberneuland
futbol
16:30Klingnau - Bramois
futbol
16:30Fleurier - Nidau
futbol
16:30Malavan F.C. - Qashqai
futbol
16:30KFUM II - Hodd II
futbol
16:30Shooting Stars SC - Gaborone United FC
futbol
16:30CKS Chełmianka Chełm - Wislanie Jaskowice
futbol
16:30Canon Yaoundé - Union Douala
futbol
16:30Unisport de Hautnkam - Young Sports Academy
futbol
16:30Renaissance - Federal Du Noun
tenis
16:30Flemming Peters - Buvaysar Gadamauri
tenis
16:30Tom Pisane - Adan Freire Da Silva
tenis
16:30Tristan Meraut - Patricio Embry
tenis
16:30Michael-John Every - Paul Valsecchi
futbol
17:00FC Desna Chernihiv - FC Karpaty Lviv
futbol
17:00Brentford - Sheffield Wednesday
futbol
17:00Aarhus - F.C. Copenhagen
futbol
17:00Sunderland - Scunthorpe United
futbol
17:00Clube Atlético Paranaense - Flamengo
futbol
17:00Internacional - Paraná Clube
futbol
17:00ND Mura 05 - NK Krško
futbol
17:00Oud-Heverlee Leuven - FCO Beerschot Wilrijk
futbol
17:00Hibernian - Ross County
futbol
17:00San Martín de San Juan - Club Atlético Patronato
futbol
17:00Fram - Ungmennafélag Njarðvíkur
futbol
17:00Kaarinan Pojat - FC Kiffen 08
futbol
17:00Assyriska Föreningen - Karlslunds IF
futbol
17:00Karlskrona AIF - Ängelholms FF
futbol
17:00US Mondorf-les-Bains - Jeunesse
futbol
17:00FC RM Hamm Benfica - Union Titus Pétange
futbol
17:00FC Etzella Ettelbruck - US Rumelange
futbol
17:00Moss FK - FK Mjølner
futbol
17:00SSV Jahn Regensburg II - Kirchanschöring
futbol
17:00IFK Mora - Skiljebo SK
futbol
17:00Eskilstuna City FK - Värmdö IF
futbol
17:00Sportsforeningen Grei - Sortland Idrettslag
futbol
17:00IK Junkeren - Lyn Toppfotball
futbol
17:00Melbo - Finnsnes IL
futbol
17:00Skjervøy - Frigg Oslo FK
futbol
17:00IL Varegg - Sotra
futbol
17:00Yverdon Sport - Neuchâtel Xamax
futbol
17:00Argja Bóltfelag - B36 Tórshavn
futbol
17:00Víkingur Gøta - 07 Vestur
futbol
17:00KÍ Klaksvík - EB/Streymur
futbol
17:00NSÍ Runavík - Skála ÍF
futbol
17:00Havnar Bóltfelag - TB FCS Royn
futbol
17:00Preilu BJSS - RTU FC
futbol
17:00Arameiska-Syrianska Botkyrka IF - Umeå FC
futbol
17:00KAC 1909 - SV Matrei und Umgebung
futbol
17:00KP Starogard Gdanski - Lech Poznań II
futbol
17:00K Olsa Brakel - FC Gullegem
futbol
17:00Sporting West Harelbeke - K.F.C. Vigor Wuitens Hamme
futbol
17:00K. Rupel Boom F.C. - Sportkring Sint-Niklaas
futbol
17:00KFС Duffel - De Kempen
futbol
17:00KSC City Pirates - Zepperen
futbol
17:00Ideal - Praiense
futbol
17:00PAO Rouf - Kifisias FC
futbol
17:00UMS de Loum - Panthère du Ndé
tenis
17:00Antoine Hoang - Sekou Bangoura
futbol
17:15Mes Rafsanjan F.C. - Arvand Khorramshahr
futbol
17:25Al Sadd SC - Al-Gharafa Sports Club
futbol
17:30FK Slavoj Trebišov - 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš
futbol
17:30Neftchi Baku PFK - Gabala
futbol
17:30Slavoj Olympia - SK Hranice
futbol
17:30TJ Sokol Tasovice - Strani
futbol
17:30FC Sfîntul Gheorghe - CS Petrocub
futbol
17:30CSF Speranţa Nisporeni - FC Dinamo-Auto Tiraspol
futbol
17:30Deportivo La Guaira - Deportivo Lara
futbol
17:30ND Ilirija Ljubljana - NK Radomlje
futbol
17:30AFK Tisnov - Kurim
basketbol
17:30UCU Canons - Our Savior
futbol
17:45SC Heerenveen - Vitesse
futbol
18:00Brighton & Hove Albion - Manchester United
futbol
18:00Toulouse FC - FC Girondins de Bordeaux
futbol
18:00Austriya Wien - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
futbol
18:00LASK Linz - SK Rapid Wien
futbol
18:00Sturm Graz - Rheindorf Altach
futbol
18:00Nacional da Madeira - Moreirense F.C.
futbol
18:00Rio Ave F.C. - C.S. Marítimo
futbol
18:00FC Steaua București - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
18:00Deportes Iquique - Colo-Colo
futbol
18:00Leixões S.C. - Varzim S.C.
futbol
18:00Gap Connah's Quay F.C. - The New Saints F.C.
futbol
18:00VfL Oldenburg 1894 - SV Havelse
futbol
18:00FC Dinamo Minsk - FC Gorodeya
futbol
18:00Gandzasar FC - Alashkert FC
futbol
18:00FK Spartak Zlatibor Voda - FK Radnički Niš
futbol
18:00FK Spartaks Jūrmala - FK Ventspils
futbol
18:00MAS Taborsko - FC Graffin Vlašim
futbol
18:00Ben Guerdane - Avenir Sportif de Gabes
futbol
18:00CA Bizertin - CS Sfaxien
futbol
18:00Stade Gabésien - Étoile sportive de Métlaoui
futbol
18:00VMFD Zalgiris Vilnius - Zalgiris Kaunas
futbol
18:00IK Oddevold - Eskilsminne IF
futbol
18:00Älmhults IF - IFK Osby
futbol
18:00Schwabmünchen - TSV 1896 Rain am Lech
futbol
18:00SV Turkgucu Ataspor - TuS Holzkirchen
futbol
18:00SK Sokol Brozany - 1. FC Karlovy Vary
futbol
18:00FK TJ Štěchovice - Slovan Velvary
futbol
18:00SK Viktorie Jirny - FK Dobrovice
futbol
18:00ASU Poli Timisoara - CS Luceafărul Oradea
futbol
18:00FC Saburtalo Tbilisi - FC Dila Gori
futbol
18:00FK Belasica Strumica - Academy Pandev
futbol
18:00FK Makedonija Gjorče Petrov - FK Shkëndija
futbol
18:00FK Renova - FK Vardar
futbol
18:00FK Shkupi - Pobeda Prilep
futbol
18:00Baadraan Tehran - Shahin Bushehr
futbol
18:00Persepolis Pakdasht - Machine Sazi
futbol
18:00FK Blansko - FC Slovan Rosice
futbol
18:00Rakovnik - Dobris
futbol
18:00SKS Bałtyk Gdynia - Pogoń Szczecin II
futbol
18:00Swit Skolwin - JKS Jarota Jarocin
futbol
18:00Hutnik Nowa Huta - Wisla Pulawy
futbol
18:00Stal Kraśnik - Spartakus Daleszyce
futbol
18:00NK Fama Vipava - NK Adria Miren
futbol
18:00NK Rogaska - NK Drava Ptuj
futbol
18:00Erzsebeti SMTC - Salgótarjáni BTC
futbol
18:00Szeol SC - Makó FC
futbol
18:00Rapid Bucuresti II - SC Bacău
futbol
18:00Club El Porvenir - Club Atlético General Lamadrid
futbol
18:00FC Spartak Trnava II - Kovo Belusa
futbol
18:00Brighton - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
18:00Toulouse - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
tenis
18:00Magdaléna Rybáriková - Coco Vandeweghe
tenis
18:00Camila Giorgi - Samantha Stosur
tenis
18:05Rebecca Peterson - Sofia Kenin
tenis
18:05Kirsten Flipkens - Tamara Zidansek
futbol
18:15PFC Levski Sofia - Septemvri Sofia
futbol
18:30IF Bromharitaojkarna - AIK Fotboll
futbol
18:30Djurgårdens IF - Kalmar FF
futbol
18:30Helsingborgs IF - Landskrona BoIS
futbol
18:30Ekenäs IF - Klubi-04
futbol
18:30HIFK - AC Kajaani
futbol
18:30Grankulla IFK - SalPa
futbol
18:30Vasa IFK - Oulun Luistinseura
futbol
18:30Soccer Club Kuopio Futis-98 - Närpes Kraft
futbol
18:30IF Gnistan - PEPO Lappeenranta
futbol
18:30Budaörsi SC - Kaposvári Rákóczi
futbol
18:30Ceglédi VSE - Nyíregyháza Spartacus FC
futbol
18:30Kazincbarcikai SC - Balmazújvárosi FC
futbol
18:30Monori - Győri ETO
futbol
18:30Mosonmagyarovari TE - Tiszakecske
futbol
18:30Soroksár SC - Dorogi FC
futbol
18:30FK Kom Podgorica - FK Jedinstvo Bijelo Polje
futbol
18:30Olimpic Sarajevo - NK Igman Konjic
futbol
18:30NK Polana - NK Ljutomer
futbol
18:30NK Tromejnik - NK Odranci
futbol
18:30Hercules - Pallo-Kerho 37
futbol
18:30Zeljeznicar Banja Luka - FK Sloboda Mrkonjić Grad
futbol
18:30A.S. Livorno Calcio - U.S.D. Virtusvecomp Verona
futbol
18:45Shahrdari Mahshahr - Oxin Alborz
diğer
19:00Letonya - Estonya
futbol
19:00FC Zenit Saint Petersburg - FC Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
19:00Torino F.C. - Roma
futbol
19:00IFK Mariehamn - FC Honka
futbol
19:00Brøndby IF - Esbjerg fB
futbol
19:00Knattspyrnufélag Akureyrar - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
futbol
19:00Lech Poznań - Wisła Kraków
futbol
19:00Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
futbol
19:00K.R.C. Genk - R. Charleroi S.C.
futbol
19:00MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava
futbol
19:00AC Sparta Prague - 1. FK Příbram
futbol
19:00Académico de Viseu FC - Oliveirense
futbol
19:00F.C. Famalicão - F.C. Penafiel
futbol
19:00Kristiansund BK - Rosenborg BK
futbol
19:00SK Brann - Sarpsborg 08 FF
futbol
19:00Lillestrøm SK - FK Haugesund
futbol
19:00Ranheim Fotball - Sandefjord Fotball
futbol
19:00Stabæk Fotball - Molde FK
futbol
19:00Strømsgodset IF - Start
futbol
19:00FK Jerv - Sandnes Ulf
futbol
19:00KIL Toppfotball - Notodden FK
futbol
19:00Nest-Sotra Fotball - HamKam
futbol
19:00Tromsdalen UIL - Aalesunds FK
futbol
19:00Ullensaker/Kisa IL - Levanger FK
futbol
19:00Viking FK - Strømmen IF
futbol
19:00FC Victoria Rosport - FC Progrès Niedercorn
futbol
19:00FC Differdange 03 - FC UNA Strassen
futbol
19:00FC Flora Tallinn - JK Tallinna Kalev
futbol
19:00IK Sleipner - IF Sylvia Norrköping
futbol
19:00Zalaegerszegi TE - Békéscsaba 1912 Előre SE
futbol
19:00KSP Polonia Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
futbol
19:00AD Oliveirense - Gil Vicente F.C.
futbol
19:00FC Felgueiras - C.D. Trofense
futbol
19:00F.C. Vizela - Vilaverdense
futbol
19:00Merelinense - Chaves II
futbol
19:00Maria da Fonte - AD Fafe
futbol
19:00Amarante - C.F. União
futbol
19:00Mirandela - Torcatense
futbol
19:00Juventude de Pedras Salgadas - Associacao Recreativa Sao Martinho
futbol
19:00C.D. Fátima - Sertanense F.C.
futbol
19:00Lusitano de Vildemoinhos - RD Agueda
futbol
19:00S.C. Espinho - A.D. Sanjoanense
futbol
19:00Alcains - Alverca
futbol
19:00Armacenenses - C.D. Pinhalnovense
futbol
19:00GD Peniche - SU Sintrense
futbol
19:00Casa Pia A.C. - Moura Atlético Clube
futbol
19:00S.C. Olhanense - Louletano D.C.
futbol
19:00Sport Grupo Sacavenense - Angrense
futbol
19:00AD Macao - UD Leiria
futbol
19:00Gor Mahia F.C. - Rayon Sports
futbol
19:00Young Africans S.C. - USM Alger
futbol
19:00Torino - Roma (beIN SPORTS HD 3)
tenis
19:00Paolo Lorenzi - Mate Valkusz
tenis
19:00Cabal/Farah - Marray/Soares
tenis
19:00Heather Watson - Misaki Doi
futbol
19:15SD Eibar - SD Huesca
futbol
19:15Gorica - NK Domžale
futbol
19:15Club Atlético Colón - Club Atlético Tigre
futbol
19:15Afjet Afyonspor - FC Altay Barnaul
futbol
19:15Adana Demirspor - Denizlispor
futbol
19:15Akhisar Belediyespor - Çaykur Rizespor
futbol
19:15BB Erzurumspor - Beşiktaş J.K.
futbol
19:15Universidad San Martín - Club Comerciantes Unidos
futbol
19:15BB Erzurumspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Akhisarspor - Ç. Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Adana Demirspor - Denizlispor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:15Afjet Afyonspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
diğer
19:30İsviçre - Macaristan
futbol
19:30FC Vorskla Poltava - Mariupol
futbol
19:30Zorya Luhansk - FC Olimpik Donetsk
futbol
19:30TSV 1860 München - Holstein Kiel
futbol
19:30FC Carl Zeiss Jena - 1. FC Union Berlin
futbol
19:30BSC Hastedt - Borussia Mönchengladbach
futbol
19:30NK Rudeš - HNK Rijeka
futbol
19:30Sabah FA - Sumgayit PFC
futbol
19:30U.S. Cremonese - F.C. Pro Vercelli 1892
futbol
19:30Hapoel Be'er Sheva F.C. - Maccabi Netanya F.C.
tenis
19:30Julia Goerges - Dominika Cibulková
tenis
19:30Belinda Bencic - Dayana Yastremskaya
tenis
19:30Mónica Puig - Margarita Gasparyan
tenis
19:30Aliaksandra Sasnovich - Pauline Parmentier
futbol
19:35Al-Duhail - Al Rayyan SC
diğer
20:00Mayabeque - Artemisa
futbol
20:00RCD Mallorca - CA Osasuna
futbol
20:00Real Oviedo - CF Extremadura
futbol
20:00Deportivo Toluca F.C. - Club Tijuana
futbol
20:00FK AS Trenčín - FK DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
20:00Delfin - Independiente del Valle
futbol
20:00Tuzla City - FK Željezničar Sarajevo
futbol
20:00FK Budućnost Podgorica - FK Lovćen
futbol
20:00Cerdanyola del Vallès FC - San Cristobal
futbol
20:00Santfeliuenc FC - Reus Deportiu II
futbol
20:00Pobla de Mafumet - UE Llagostera
futbol
20:00Castelldefels - FE Grama
futbol
20:00BFC Siófok - Budafoki MTE-Ujbuda
futbol
20:00Gyirmot Sportegyesulet - Dunakanyar-Vác FC
futbol
20:00Vasas SC - Csákvári TK
futbol
20:00Kotwica Kołobrzeg - Gornik Konin
futbol
20:00Bergantiños FC - Arenteiro
futbol
20:00C.D. Suchitepéquez - CSyD Nueva Concepcion
futbol
20:00C.S. Cartaginés - A.D. San Carlos
futbol
20:00Deportivo - Deportivo San Pedro
futbol
20:00Trikala - Larissa
futbol
20:00Skoda Xanthi - Iraklis Thessaloniki F.C.
diğer
20:05New York Yankees - Toronto Blue Jays
diğer
20:05Gwinnett Stripers - Buffalo Bisons
diğer
20:05Scranton Wilkes-Barre RailRiders - Norfolk Tides
diğer
20:05Boston Red Sox - Tampa Bay Rays
diğer
20:10Cleveland Indians - Baltimore Orioles
diğer
20:10Cincinnati Reds - San Francisco Giants
futbol
20:30C.F. Os Belenenses - F.C. Porto
futbol
20:30FC Pyunik - Ararat Moskova Yerevan
futbol
20:30CE Europa - Futbol Club Martinenc
futbol
20:30Roda JC Kerkrade - Sylla
diğer
20:35Atlanta Braves - Colorado Rockies
diğer
20:35Washington Nationals - Miami Marlins
diğer
20:35Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs
diğer
20:35Pawtucket Red Sox - Durham Bulls
diğer
20:35Lehigh Valley IronPigs - Indianapolis Indians
diğer
21:00Arnavutluk - Avusturya
diğer
21:00İzlanda - Moldova
diğer
21:00Guantánamo - Ciego de Avila
diğer
21:00Industriales - Cienfuegos
diğer
21:00Camagüey - Granma
diğer
21:00Holguín - Las Tunas
diğer
21:00Sancti Spíritus - Matanzas
diğer
21:00Santiago de Küba - Villa Clara
diğer
21:00Diablos Rojos del Mexico - Leones de Yucatan
futbol
21:00Odense Boldklub - FC Midtjylland
futbol
21:00Fylkir - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
futbol
21:00Knattspyrnudeild UMFG - Stjarnan
futbol
21:00Cork City F.C. - St Patrick's Athletic F.C.
futbol
21:00K.A.S. Eupen - K.A.A. Gent
futbol
21:00CFR Cluj - FC Dinamo București
futbol
21:00C.D. Universidad de Concepción - Deportes Temuco
futbol
21:00Feniks - Defensor Sporting
futbol
21:00Club Atlético Boston River SAD - C.A. Cerro
futbol
21:00Rampla Juniors - Racing Club de Montevideo
futbol
21:00Club Atlético Torque - River Plate Montevideo
futbol
21:00Vålerenga Fotball - Tromsø IL
futbol
21:00Ludogorets 1945 - PFC CSKA Sofia
futbol
21:00FK Radnik Surdulica - FK Mačva Šabac
futbol
21:00Los Caimanes - Hualgayoc
futbol
21:00FK Sarajevo - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
21:00UE Sant Andreu - AE Prat
futbol
21:00Clube Nautico Marcilio Dias - Fluminense Joinville
futbol
21:00RCD Espanyol II - CE Sabadell FC
futbol
21:00Tacuarembó F.C. - C.S.D. Villa Española
futbol
21:00Esporte Clube Juventude II - Inter de Santa Maria
futbol
21:00CDSC Iberia - Malleco Unido
futbol
21:00FK Borac Čačak - FK Radnički 1923
futbol
21:00La Solana - Club Almagro KF
futbol
21:00CFRJ Marica - Bela Vista
futbol
21:00Santa Lucía - Chimaltenango
futbol
21:00Maccabi Tel Aviv F.C. - Hapoel Tel Aviv F.C.
tenis
21:00Carla Suarez Navarro - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
21:00Simona Halep - Kiki Bertens
diğer
21:10Chicago White Sox - Kansas City Royals
diğer
21:10Minnesota Twins - Detroit Tigers
futbol
21:10Club Cipolletti - Club Almagro
diğer
21:15Karadağ - Slovakya
diğer
21:15St.Louis Cardinals - Milwaukee Brewers
diğer
21:15Bravos de Leon - Tigres de Quintana Roo
futbol
21:15Rayo Vallecano - Sevilla FC
futbol
21:15Estudiantes de Mérida - Extremadura II
futbol
21:15Rayo Vallecano - Sevilla (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:30FC Rostov - FC Yenisey Krasnoyarsk
futbol
21:30Bologna F.C. 1909 - S.P.A.L. 2013
futbol
21:30Parma F.C. - Udinese Calcio
futbol
21:30Empoli F.C. - Cagliari Calcio
futbol
21:30U.S. Sassuolo Calcio - F.C. Internazionale Milano
futbol
21:30Real Zaragoza - CF Rayo Majadahonda
futbol
21:30NK Olimpija Ljubljana - NK Maribor
futbol
21:30CA Aldosivi - Huracan
futbol
21:30Club de Deportes Valdivia - Ñublense
futbol
21:30CD Cobresal - Santiago Morning
futbol
21:30CD UAI Urquiza - Defensores Unidos
futbol
21:30Academia Deportiva Cantolao - FBC Melgar
futbol
21:30Club Leandro N. Alem - Club Ferrocarril Midland
futbol
21:30F.C. Krotone - Rende
futbol
21:30ACD Virtus Entella - Albissola
futbol
21:30Colchagua Club de Deportes - Deportes Recoleta
futbol
21:30Asociación Deportiva Berazategui - Deportivo Armenio
futbol
21:30Excursionistas - San Martín de Burzaco
futbol
21:30Sassuolo - Inter (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:45Gazisehir Gaziantep - İstanbulspor
futbol
21:45Eskişehirspor - Balıkesirspor
futbol
21:45Galatasaray S.K. - Göztepe S.K.
futbol
21:45Alanyaspor - MKE Ankaragücü
futbol
21:45Galatasaray - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45A. Alanyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Eskişehirspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Gazişehir FK - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
diğer
22:00Piratas de Campeche - Pericos de Puebla
futbol
22:00FC Nîmes Olympique - Olympique de Marseille
futbol
22:00Botafogo de Futebol e Regatas - Clube Atlético Mineiro
futbol
22:00EC Vitoria Salvador - Sociedade Esportiva Palmeiras
futbol
22:00Cruzeiro Esporte Clube - Bajai LSE
futbol
22:00HNK Hajduk Split - HNK Gorica
futbol
22:00C.D. Melipilla - Deportes Copiapo
futbol
22:00Destroyers - San Jose Oruro
futbol
22:00Deportes Quindío - Corporación Deportiva Real Cartagena
futbol
22:00Fuerza Amarilla - LDU de Portoviejo
futbol
22:00Camboriu - Clube Atlético Metropolitano Blumenau
futbol
22:00Santa Helena - CRAC
futbol
22:00Associação Portuguesa de Desportos - Ituano Futebol Clube
futbol
22:00Al-Hilal Club - Renaissance Sportive de Berkane
futbol
22:00Djoliba AC Bamako - Enyimba International F.C.
futbol
22:00Goiania - America Goias
futbol
22:00Associacao Esportiva Evangelica - Goianésia Esporte Clube
tenis
22:00Guido Andreozzi - Tommy Paul
tenis
22:00Franco Skugor - Horacio Zeballos
tenis
22:00Luke Saville - Brayden Schnur
tenis
22:00Radu Albot - Dominik Koepfer
tenis
22:00Purcell/Polmans - Bambridge/Skupski
diğer
22:05Texas Rangers - Los Angeles Angels
diğer
22:05Memphis Redbirds - Round Rock Express
diğer
22:30Colorado Springs Sky Sox - Omaha Storm Chasers
futbol
22:30C.D. Santa Clara - S.C. Braga
futbol
22:30Asociación Deportiva Carmelita - Universidad de Kosta Rika
futbol
22:30Metropolitanos FC - Portuguesa
futbol
22:30Cerro Porteño - Club Olimpia
futbol
22:30General Velasquez - Deportes Vallenar
futbol
22:30Deportivo Chiantla - Deportivo Sanarate
tenis
22:30Irina-Camelia Begu - Daria Gavrilova
tenis
22:30Rosolska/Spears - Atawo/Groenefeld
futbol
23:15Real Madrid - Getafe (beIN SPORTS HD 3)
futbol
10:05FC Elbrus - IKEACanlı
futbol
09:45Stallion Laguna - Kaya F.C.Canlı
futbol
09:05Govisumber - KhovdCanlı
futbol
09:00Sunshine Coast Wanderers - Logan Lightning FCCanlı
futbol
11:00Brisbane Olympic United SSC - Sunshine Coast F.C.
futbol
11:00Western Phnom Penh - Svay Rieng FC
futbol
11:00Guangzhou R&F F.C. II - Changchun Yatai II
futbol
11:00Slovan Cernovir - Sternberk
futbol
11:00Persiba Bantul - Persijap Jepara
futbol
11:00Kariobangi Sharks - Sony Sugar F.C.
futbol
11:00Shenzhen Pengcheng - Yunnan Lijiang
futbol
11:15Havírov - Detmarovice
futbol
11:15TVD Slavicin - TJ Bohumin
futbol
11:30SV Lafnitz - SV Horn
futbol
11:30MŠK Žilina II - 1. FC Tatran Prešov
futbol
11:30ŠK Slovan II Bratislava - Raca Bratislava
futbol
11:30ZP Sport II - Filakovo
futbol
11:30SD Videm - NK Mons Claudius Rogatec
futbol
12:00F.C. Gifu - Roasso Kumamoto
futbol
12:00Nagoya Grampus - Sagan Tosu
futbol
12:00Shimizu S-Pulse - Urawa Red Diamonds
futbol
12:00V-Varen Nagasaki - Cerezo Osaka
futbol
12:00Krarup Espe SG & I - FC Svendborg
futbol
12:00OKS - Arslev BK
futbol
12:00Bankhai United - Pattaya United II
futbol
12:00Kamphaeng Phet - Ayutthaya F.C.
futbol
12:15Pelikan Łowicz - Legia Warsaw II
futbol
12:30Kashima Antlers - Yokohama F. Marinos
futbol
12:30Balestier Khalsa FC - Warriors F.C.
futbol
13:00FC Nordsjælland - Vejle Boldklub
futbol
13:00HJK - PS Kemi Kings
futbol
13:00Gwangju FC - Seoul E-Land FC
futbol
13:00Gangwon FC - Incheon United F.C.
futbol
13:00FC Seoul - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
13:00Jeonnam Dragons - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Júbilo Iwata - Kashiwa Reysol
futbol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale
futbol
13:00Vegalta Sendai - Gamba Osaka
futbol
13:00Shonan Bellmare - Vissel Kobe
futbol
13:00FK Atlantas Klaipėda - FK Trakai
futbol
13:00Pärnu Vaprus - FC Levadia Tallinn
futbol
13:00SCM Argesul Pitesti - CS Metaloglobus Bucureşti
futbol
13:00Celta de Vigo II - Alondras
futbol
13:00Broń Radom - Ursus Warszawa
futbol
13:00C.S. Marítimo II - Grupo Desportivo da Gafanha
futbol
13:15FC Utrecht - PEC Zwolle
futbol
13:15F.C. Arouca - S.L. Benfica II
futbol
13:30PK-35 Vantaa - Hoo Gee
futbol
14:00FC Vitebsk - Luch Minsk
futbol
14:00BK Avarta - Middelfart G&BK
futbol
14:00Dalian Transcendence - Meizhou Meixian Techand
futbol
14:00IFK Eskilstuna - FK Bosna 92 Örebro
futbol
14:00Vatanspor - IF Lystrup
futbol
14:00CD Marino - UD Las Palmas II
futbol
14:00Mohun Bagan A.C. - Tollygunge Agragami
futbol
14:00National Defense Ministry - Police Commissariat
futbol
14:00Phrae United - Chiang Rai City FC
futbol
14:00Kangemi All Stars - Coast Stima
futbol
14:30Kilmarnock - Rangers
futbol
14:30Berliner AK 07 - Bischofswerdaer 08
futbol
14:30Heilongjiang Lava - Hangzhou Greentown F.C.
futbol
14:30Harbin Yiteng F.C. - Shijiazhuang Yongchang Junhao F.C.
futbol
14:30Shanghai Shenxin F.C. - Yanbian Funde
futbol
14:30Flekkerøy IL - Nardo FK
futbol
14:30Shenzhen - Wuhan Zall F.C.
futbol
14:30Tonnerre Yaoundé - Foudre Sportive d'Akonolinga
futbol
14:35Guangzhou Evergrande F.C. - Tianjin Quanjian
futbol
14:35Hebei China Fortune FC - Shanghai Shenhua F.C.
futbol
14:35Zibo Sunday - Beijing Institute of Technology FC
futbol
15:00Randers FC - Hobro IK
futbol
15:00Ringkøbing - Jammerbugt FC
futbol
15:00Borussia Mönchengladbach II - Fortuna Düsseldorf II
futbol
15:00Rot-Weiss Essen - 1 FC Cologne II
futbol
15:00Jetısu FK - FC İrtiş Pavlodar
futbol
15:00Kaysar - Ordabası
futbol
15:00Xinjiang Tianshan Leopard - Beijing Enterprises Grup F.C.
futbol
15:00SV Grödig - SV Seekirchen 1945
futbol
15:00Næsby BK II - Marstal/Rise IF
futbol
15:00Olympic - Savedalens IF
futbol
15:00Horvikens IF - Hovmantorp
futbol
15:00FC Universitatea Cluj - ACS Sirineasa
futbol
15:00SC Eltersdorf - SpVgg Jahn Forchheim
futbol
15:00TSV Buchholz 08 - Sasel
futbol
15:00VfL Pinneberg - Niendorfer TSV
futbol
15:00SV Oberachern - Stuttgarter Kickers
futbol
15:00Eintracht Braunschweig II - TB Uphusen
futbol
15:00SC Buochs - Grasshopper Club Zürich
futbol
15:00SV Todesfelde - SV Eichede
futbol
15:00Brinkumer SV - Habenhauser FV
futbol
15:00Vihiga United - Kakamega Homeboyz
futbol
15:00Posta Rangers - Ulinzi Stars F.C.
futbol
15:00Tusker F.C. - Zoo Kericho
futbol
15:30Manchester City - Huddersfield Town
futbol
15:30Burnley - Watford
futbol
15:30Kapfenberger SV - SK Vorwärts Steyr
futbol
15:30FC Emmen - AZ Alkmaar
futbol
15:30Feyenoord - Excelsior
futbol
15:30Royal Antwerp - Club Brugge K.V.
futbol
15:30FC Ararat Yerevan - Shirak F.C.
futbol
15:30FC Freienbach - FC Schaffhausen
futbol
15:30Blue Eagles - Silver Strikers
futbol
15:30Manchester City - Huddersfield (S SPORT HD)
futbol
15:30Burnley - Watford (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:45Hvidovre IF - Næstved BK
futbol
15:45HB Køge - Nykøbing FC
futbol
15:45FC Roskilde - Silkeborg IF
futbol
15:45Thisted FC - Lyngby Boldklub
futbol
15:45FC Helsingør - FC Fredericia
futbol
15:45Viborg FF - Fremad Amager
futbol
16:00RC Strasbourg - AS Saint-Étienne
futbol
16:00IF Elfsborg - IFK Norrköping
futbol
16:00GIF Sundsvall - BK Häcken
futbol
16:00GAIS - Varbergs BoIS FC
futbol
16:00MFK Karviná - Viktoria Plzen
futbol
16:00Lüneburger SK Hansa - SV Werder Bremen II
futbol
16:00Sogndal Fotball - Florø SK
futbol
16:00FC Slutsk - FC Shakhtyor Salihorsk
futbol
16:00Valmieras FK - FK Rīgas Futbola skola
futbol
16:00Akademisk Boldklub - Slagelse B&I
futbol
16:00AmaZulu F.C. - Free State Stars
futbol
16:00Bloemfontein Celtic - Orlando Pirates
futbol
16:00Kuala Lumpur FA - Perak
futbol
16:00PKNS F.C. - Felda United F.C.
futbol
16:00Skellefteå FF - Carlstad United BK
futbol
16:00Åtvidabergs FF - Tvååkers IF
futbol
16:00Morso - Vorup FB
futbol
16:00Skive IK II - Vildbjerg SF
futbol
16:00Örebro Syrianska IF - Torslanda IK
futbol
16:00ASV Vach - SpVgg Ansbach
futbol
16:00DJK Don Bosco - SV Seligenporten
futbol
16:00AD Itaborai - Santa Cruz Futebol Clube
futbol
16:00Jomo Cosmos F.C. - Ajax Cape Town F.C.
futbol
16:00University of Pretoria F.C. - Mbombela United
futbol
16:00Richards Bay - Ubuntu Cape Town
futbol
16:00TS Galaxy - Cape Umoya
futbol
16:00FC Ederbergland - SpVgg Neu-Isenburg
futbol
16:00FSC Lohfelden - SC Waldgirmes
futbol
16:00VfB Ginsheim - Bad Vilbel
futbol
16:00Leher Turnerschaft - OSC Bremerhaven
futbol
16:001. FC Kleve - 1. FC Bocholt
futbol
16:00SpVgg 04 Ratingen - SC Union Nettetal
futbol
16:00Schwarz-Weiß Essen - VfB Homberg
futbol
16:00Meerbusch - VfB 03 Hilden
futbol
16:00TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld - Sportfreunde Baumberg
futbol
16:00SV Arminia Hannover - Hagen-Uthlede
futbol
16:00Heeslinger - TuS Bersenbruck
futbol
16:00Emmelshausen - 1. FC Kaiserslautern II
futbol
16:00VfB Dillingen - FC Arminia Ludwigshafen 03
futbol
16:00Dietikon - FC Lugano
futbol
16:00Gland - FC Luzern
futbol
16:00Brunninghausen - Rot Weiss Ahlen
futbol
16:00Paderborn 07 II - Gievenbeck
futbol
16:00SV Schermbeck - Sportfreunde Siegen
futbol
16:00TSG Sprockhövel - FC Gütersloh 2000
futbol
16:00TuS Ennepetal - ASC 09 Dortmund
futbol
16:00TuS Haltern - SC Westfalia Herne
futbol
16:00Blumenthaler SV - Bremer TS Neustadt
futbol
16:00SC Borgfeld - Bremer SV
futbol
16:00Schwachhausen - SG Aumund-Vegesack
futbol
16:00Ueberstorf - FC St. Gallen
futbol
16:00Colon II - Club Atletico Tigre II
futbol
16:00Arsenal Tivat - FK Dečić
futbol
16:00Creteil II - RCFF Colombes 92
futbol
16:00Chartres II - J3 Amilly
futbol
16:00Defensa y Justicia II - Atletico Tucuman II
futbol
16:00Clube Atlético Juventus - Taboao de Serra
futbol
16:00Mirassol Futebol Clube - Batatais FC
futbol
16:00Novorizontino - Clube Atlético Penapolense
futbol
16:00Dynamos F.C. - ZPC Kariba
futbol
16:00Nkana FC - Kabwe Warriors
futbol
16:00Aduana Stars - ASEC Mimosas
futbol
16:00AS Vita Club - Raja Casablanca
futbol
16:00CARA Brazzaville - Williamsville Athletic Klubü
futbol
16:00UD Songo - Al-Masry Club