logo
22 Eylül 2018 Cumartesi 15:53:35
futbol
16:00Kayserispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
16:00Parma - Cagliari (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
futbol
15:30Atırau - Kızıljar FKCanlı
basketbol
15:30Promitheas Patras - Royal Halı GaziantepCanlı
tenis
15:15Miljan Zekic - Alessandro PetroneCanlı
tenis
15:15Kristina Kucova - Anastasia ZarytskaCanlı
futbol
15:00TSV 1860 München - SV Wehen WiesbadenCanlı
futbol
15:00SV Meppen - SpVgg UnterhachingCanlı
futbol
15:00SG Sonnenhof Großaspach - F.C. Hansa RostockCanlı
futbol
15:00Gümüşhanespor - SarıyerCanlı
futbol
14:45Hermannstadt - CFR ClujCanlı
futbol
14:45Chai Nat - SCG Muangthong United FCCanlı
futbol
14:45Nakhon Ratchasima F.C. - Prachuap F.C.Canlı
futbol
14:45Leningradets - FC DolgoprudnyCanlı
futbol
14:45Lada-Tolyatti - FC Syzran-2003 SyzranCanlı
futbol
14:45Alashkert FC - LoriCanlı
futbol
14:45FC Carl Zeiss Jena - 1. FC KaiserslauternCanlı
futbol
14:45Würzburger Kickers - Eintracht BraunschweigCanlı
futbol
14:45Boldklubben Frem - Hellerup IKCanlı
futbol
14:45FC Torpedo Moskova - FC Dynamo BryanskCanlı
futbol
14:45Karlsruher SC - KFC Uerdingen 05Canlı
futbol
14:45Saturn Ramenskoye - Rotor Volgograd IICanlı
futbol
14:45SC Fortuna Köln - Sportfreunde LotteCanlı
futbol
14:45Hillerod - B.93 CopenhagenCanlı
futbol
14:30Luciano Vietto - Troy DeeneyCanlı
futbol
14:30Aleksandar Mitrović - Andre GrayCanlı
futbol
14:30Persebaya 1927 - Mitra Kukar F.C.Canlı
futbol
14:30Fulham - Watford (S SPORT HD)Canlı
tenis
14:30Thiago Monteiro - Federico DelbonisCanlı
tenis
14:30Hsieh/Hsieh - Barthel/LarssonCanlı
futbol
14:15Fulham - WatfordCanlı
futbol
14:00Mariupol - PFC OleksandriyaCanlı
futbol
14:00FC Ryazan - FC KalugaCanlı
futbol
14:00Port FC - Suphanburi F.C.Canlı
futbol
14:00FC Kolomna - FC Chertanovo Moskova IICanlı
futbol
14:00FC Dynamo Moskova - FC Anzhi MakhachkalaCanlı
futbol
14:00Tarup-Paarup IF - Brabrand IFCanlı
futbol
14:00Vanløse IF - Brønshøj BKCanlı
futbol
14:00Rayo Vallecano - Alaves (beIN SPORTS HD 2)Canlı
futbol
14:00Ümraniyespor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
futbol
14:00Hatayspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
basketbol
14:00Bataan Risers - Cebu City SharksCanlı
futbol
13:45Dynamo Dresden - SV Darmstadt 98Canlı
futbol
13:45Arminia Вielefeld - 1. FC Union BerlinCanlı
futbol
13:45Holstein Kiel - VfL BochumCanlı
tenis
13:45Stanislas Wawrinka - Martin KlizanCanlı
futbol
13:30Pattaya United F.C. - Ratchaburi F.C.Canlı
tenis
13:30Tessah Andrianjafitrimo - Pemra ÖzgenCanlı
tenis
13:00Tiago Cacao - Frederico GilCanlı
futbol
14:00Hatayspor - İstanbulspor
futbol
14:30Bhayangkara United - PS Barito Putera
tenis
15:50Dominic Thiem - Roberto Bautista-Agut
diğer
16:00Fakel Novy Urengoy - Yenisei Krasnoyarsk
diğer
16:00Akademia Talentów Jastrzębski Wegiel - MKS Banimex Będzin
diğer
16:00Steaua Bucuresti - Dinamo Romprest Bükreş
futbol
16:00Parma F.C. - Cagliari Calcio
futbol
16:00Carpi F.C. 1909 - Brescia Calcio
futbol
16:00F.C. Krotone - Hellas Verona F.C.
futbol
16:00U.S. Lecce - F.B.C. Unione Venezia
futbol
16:00U.S. Città di Palermo - A.C. Perugia Calcio
futbol
16:00Delfino Pescara 1936 - Foggia Calcio
futbol
16:00Spezia Calcio - A.S. Cittadella
futbol
16:00FC Bourg-Péronnas - Chambly
futbol
16:00ZKS Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Mazowieckie
futbol
16:00Sydvest 05 - Jammerbugt FC
futbol
16:00Sigma Olomouc - Dukla Prague
futbol
16:00PS Kemi Kings - Vaasan Palloseura
futbol
16:00Paris - FC Metz
futbol
16:00BSV Schwarz-Weiß Rehden - Hannover 96 II
futbol
16:00Miedz Legnica II - TS Gwarek
futbol
16:00Kayserispor - Konyaspor
futbol
16:00Buriram United F.C. - Police Tero
futbol
16:00FC Slutsk - Minsk
futbol
16:00Baroka F.C. - Orlando Pirates
futbol
16:00Lamontville Golden Arrows F.C. - Chippa United F.C.
futbol
16:00Rudar Pljevlja - Iskra Danilovgrad
futbol
16:00Pahtakor Taşkent - Buhara FK
futbol
16:00Neftchi Fergana - Nasaf Qarshi FK
futbol
16:00Ordabası - FC İrtiş Pavlodar
futbol
16:00Kelantan FA - Sabah FA
futbol
16:00Kristianstads FF - IK Oddevold
futbol
16:00Paide Linnameeskond - JK Narva Trans
futbol
16:00FC Sokol Saratov - FC Kvant Obninsk
futbol
16:00Steinkjer FK - Brumunddal Fotball
futbol
16:00Spjelkavik IL - Rilindja
futbol
16:00Skjervøy - IF Fløya
futbol
16:00Madla - Vindbjart FK
futbol
16:00Varde IF - Otterup B&IK
futbol
16:00FC Djursland - Holstebro BK
futbol
16:00Nora - Newroz
futbol
16:00Vänersborgs IF - FC Trollhättan
futbol
16:00BKV Norrtälje - Sundbybergs
futbol
16:00Gamla Upsala SK - Vasalunds IF
futbol
16:00Fagersta Sodra - Norrala IF
futbol
16:00Hille IF - Bullermyrens IK
futbol
16:00Trosa Vagnharad - Stockholm Internazionale
futbol
16:00Uppsala-Kurd FK - Marsta
futbol
16:00Dalstorps IF - Hassleholm IF
futbol
16:00Lindsdals IF - Assyriska Turabdin IK
futbol
16:00Räppe GOIF - Brantevik/Rörum Österlen FF
futbol
16:00Arboga Sodra IF - Ikchults IK
futbol
16:00IFK Olme - IFK Eskilstuna
futbol
16:00OSC Bremerhaven - SFl Bremerhaven
futbol
16:001. Sand - DJK Gebenbach
futbol
16:00ASV Vach - SC Eltersdorf
futbol
16:00SpVgg Jahn Forchheim - TSV Aubstadt
futbol
16:00TSV Schwaben Augsburg - SSV Jahn Regensburg II
futbol
16:00Rot-Weiss Koblenz - Hassia Bingen
futbol
16:00SV Buchonia Flieden - FC Bayern Alzenau
futbol
16:00FC Ederbergland - FSC Lohfelden
futbol
16:00KSV Hessen Kassel - VfB Ginsheim
futbol
16:00SV Rot-Weiß Hadamar - Turk Gucu Friedberg
futbol
16:00TSV Lehnerz - SC Viktoria Griesheim
futbol
16:00SpVgg Neu-Isenburg - KSV Baunatal
futbol
16:00SC Waldgirmes - Bad Vilbel
futbol
16:00VfL Halle 1896 - Ludwigsfelder FC
futbol
16:00FCJ Blackbird - Kings
futbol
16:00Ajax Cape Town F.C. - Maccabi
futbol
16:00Mbombela United - TS Sporting
futbol
16:00University of Pretoria F.C. - Royal Eagles
futbol
16:00Real Kings - TS Galaxy
futbol
16:00Vipers S.C. - Kampala Capital City Authority FC
futbol
16:00FC Pskov-747 - FC Murom
futbol
16:00BKV Előre SC - Debreceni VSC
futbol
16:00Fovarosi Vizmuevek - Mezőkövesd-Zsóry SE
futbol
16:00Naftan Novopolotsk - FC Orsha
futbol
16:00FC Slonim - FC Smorgon
futbol
16:00FC Kolos-Kovalevka Kiev - Metallist 1925
futbol
16:00CA San Martín de San Juan II - Atletico Tucuman II
futbol
16:00Biashara United Mara - JCT Tanzania
futbol
16:00Posta Rangers - Vihiga United
futbol
16:00Ruvu Shooting - Coastal Union
futbol
16:00Sollentuna FK - Karlslunds IF
futbol
16:00KäPa - HJS Akatemia
futbol
16:00Tallya - MTK Budapest
futbol
16:00FK Vidar - Skeid Fotball
futbol
16:00IJsselmeervogels - Lienden
futbol
16:00Onisilos Sotira - Othellos Athienou F.C.
futbol
16:00PAEEK - Olympiakos Nicosia
futbol
16:00RKS Radomiak Radom - CWKS Resovia Rzeszów
futbol
16:00MEAP Nisou - Aris Limassol F.C.
futbol
16:00Belshina Bobruisk - FC Baranovichi
futbol
16:00FC Volna Pinsk - Lokomotiv Gomel
futbol
16:00NKP Podhale - Podlasie
futbol
16:00Preilu BJSS - FK Tukums 2000
futbol
16:00MLKS Znicz Biala Piska - Unia Swierklaniec
basketbol
16:00BC Avtodor - Benetton Fribourg Olympic
basketbol
16:00Fyllingen Bbk - Nidaros Jets Trondheim
tenis
16:00Stefano Napolitano - Stefano Travaglia
tenis
16:00Nikola Slavic - Simon Yitbarek
tenis
16:00Karl Berberian - Marco De Rossi
tenis
16:00Ghorbel/Mladenov - Marino/Negritu
tenis
16:00Alam/Popescu - Biagianti/Giovine
futbol
16:05Juventud de Las Piedras - Club Atlético Villa Teresa
futbol
16:15Newell's Old Boys II - CA Lanus II
futbol
16:30Hertha BSC - Borussia Mönchengladbach
futbol
16:30TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund
futbol
16:301. FC Nuremberg - Hannover 96
futbol
16:30VfL Wolfsburg - SC Freiburg
futbol
16:30FC Augsburg - Werder Вremen
futbol
16:30Arsenal Tula - FC Rubin Kazan
futbol
16:30KS Cracovia - Wisła Płock
futbol
16:30Barry Town - Cefn Druids A.F.C.
futbol
16:30Carmarthen Town A.F.C. - Aberystwyth Town F.C.
futbol
16:30Caernarfon Town - Llanelli Town
futbol
16:30Newtown A.F.C. - Cardiff Metropolitan University
futbol
16:30MFK Dubnica - Partizán Bardejov
futbol
16:30SC Weiz - Grazer AK
futbol
16:30Petrojet FC - El Gouna FC
futbol
16:30FK Lovćen - FK Zeta
futbol
16:30Kolding B - Hedensted IF
futbol
16:30Silkeborg IF - B 1909
futbol
16:30Bahlinger SC - TSG Backnang
futbol
16:30Neckarsulmer Sport-Union - TSV Ilshofen
futbol
16:30SV Oberachern - FV Ravensburg
futbol
16:30TSV Nördlingen - TSV 1860 München II
futbol
16:30FC Arminia Ludwigshafen 03 - Engers
futbol
16:30Karbach - VfB Dillingen
futbol
16:30FSV Jägersburg - FC Hertha Wiesbach
futbol
16:30FV 07 Diefflen - 1. FC Kaiserslautern II
futbol
16:30TSV Schott Mainz - Emmelshausen
futbol
16:30TuS Mechtersheim - SC 07 Idar-Oberstein
futbol
16:30FC 1931 Eddersheim e.V. - Hunfelder SV
futbol
16:30TJ Jiskra Rýmařov - SK Lisen
futbol
16:30MFK Frýdek-Místek - SK Spartak Hulín
futbol
16:30FC MSA Dolní Benešov - MFK Vyskov
futbol
16:30ŠK Odeva Lipany - FC Petržalka 1898
futbol
16:30ČSK Uherský Brod - TJ Valašské Meziříčí
futbol
16:30Almere City FC - De Treffers
futbol
16:30Excelsior Maassluis - BVV Barendrecht
tenis
16:30Kei Nishikori - Matthias Bachinger
tenis
16:30Veronica Cepede Royg - Katarina Zavatska
tenis
16:30Arslanbek Temirhanov - Johan Claesson
tenis
16:30Christian Samuelsson - Edis Nokic
tenis
16:30Fernanda Brito - Catalina Pella
futbol
16:45SK Herd - Drøbak-Frogn IL
futbol
16:45Gaborone United FC - Botsvana Railways Highlanders
futbol
16:45Luftetari - Teuta Durrës
futbol
16:55Shahin Bushehr - Sanat Mes Kerman F.C.
diğer
17:00Tarkhan Sterlitamak - VC Neftyanik
diğer
17:00Lokomotiv Novosibirsk - ZSK Gazprom-Ugra Surgut
diğer
17:00Grozny - Kuzbass Kemerovo
diğer
17:00İran - Kanada
diğer
17:00Sırbistan - Arjantin
diğer
17:00VC Vladimir - VC Crystal Voronezh
diğer
17:00AZS UWM Olsztyn II - Suduva
diğer
17:00Haritaid Minsk - Kommunalnik Mogilev
diğer
17:00Botafogo FR - SESC
futbol
17:00Burnley - A.F.C. Bournemouth
futbol
17:00Cardiff City - Manchester City
futbol
17:00Crystal Palace - Newcastle United
futbol
17:00Leicester City - Huddersfield Town
futbol
17:00Liverpool - Southampton
futbol
17:00Manchester United - Wolverhampton Wanderers
futbol
17:00Lviv - FC Karpaty Lviv
futbol
17:00Accrington Stanley - AFC Wimbledon
futbol
17:00Barnsley - Burton Albion
futbol
17:00Blackpool - Luton Town
futbol
17:00Bristol Rovers - Coventry City
futbol
17:00Charlton Athletic - Plymouth Argyle
futbol
17:00Gillingham - Peterborough United
futbol
17:00Doncaster Rovers - Bradford City
futbol
17:00Oxford United - Walsall
futbol
17:00Portsmouth - Wycombe Wanderers
futbol
17:00Sunderland - Rochdale
futbol
17:00Southend United - Fleetwood Town
futbol
17:00Scunthorpe United - Shrewsbury Town
futbol
17:00Lincoln City - Milton Keynes Dons
futbol
17:00Forest Green Rovers - Crawley Town
futbol
17:00Bury - Carlisle United
futbol
17:00Yeovil Town - Swindon Town
futbol
17:00Cambridge United - Mansfield Town
futbol
17:00Crewe Alexandra - Port Vale
futbol
17:00Stevenage - Grimsby Town
futbol
17:00Tranmere Rovers - Newport County
futbol
17:00Morecambe - Macclesfield Town
futbol
17:00Northampton Town - Notts County
futbol
17:00Oldham Athletic - Colchester United
futbol
17:00Exeter City - Cheltenham Town
futbol
17:00Aberdeen - Motherwell
futbol
17:00Hamilton Academical - St. Mirren
futbol
17:00Dundee - Hibernian
futbol
17:00Heart of Midlothian F.C. - Livingston
futbol
17:00Barnet - Fylde
futbol
17:00Barrow - Maidenhead United
futbol
17:00Braintree Town - Maidstone United
futbol
17:00Aldershot Town - Dover Athletic
futbol
17:00Chesterfield - Gateshead
futbol
17:00Halifax Town - Hartlepool United
futbol
17:00Sutton United - Wrexham
futbol
17:00Solihull Moors - Bromley
futbol
17:00Salford City F.C. - Boreham Wood
futbol
17:00Harrogate Town - Leyton Orient
futbol
17:00Ebbsfleet United - Havant & Waterlooville
futbol
17:00IK Sirius Fotboll - Östersunds FK
futbol
17:00Trelleborgs FF - Djurgårdens IF
futbol
17:00IF Elfsborg - Örebro SK
futbol
17:00Randers FC - Vendsyssel FF
futbol
17:00Ruch Radzionków - Piast Żmigród
futbol
17:00Stal Brzeg - KS Stilon Gorzów
futbol
17:00MZKS Lechia Dzierżoniów - Foto-Higiena
futbol
17:00Ruch Zdzieszowice - Record Bielsko-Biala
futbol
17:00Alloa Athletic - Ayr United
futbol
17:00Greenock Morton - Dunfermline Athletic
futbol
17:00Falkirk - Dundee United
futbol
17:00Partick Thistle - Queen of the South
futbol
17:00Ross County - Inverness
futbol
17:00Huragan Morag - Legia Warsaw II
futbol
17:00Aston Villa - Sheffield Wednesday
futbol
17:00Derby County - Brentford
futbol
17:00Ipswich Town - Bolton Wanderers
futbol
17:00Leeds United - Birmingham City
futbol
17:00Middlesbrough - Swansea City
futbol
17:00Nottingham Forest - Rotherham United
futbol
17:00Reading - Hull City
futbol
17:00Sheffield United - Preston North End
futbol
17:00West Bromwich Albion - Millwall
futbol
17:00Stoke City - Blackburn Rovers
futbol
17:00FC Ilves - FC Inter Turku
futbol
17:00Kuopion Palloseura - FC Honka
futbol
17:00AC Kajaani - FF Jaro
futbol
17:00Klubi-04 - AC Oulu
futbol
17:00Raith Rovers - Montrose F.C.
futbol
17:00Stenhousemuir - Arbroath F.C.
futbol
17:00Stranraer - East Fife F.C.
futbol
17:00Forfar Athletic - Brechin City
futbol
17:00Airdrie United - Dumbarton
futbol
17:00Clyde F.C. - Elgin City F.C.
futbol
17:00Cowdenbeath - Albion Rovers
futbol
17:00Queen's Park F.C. - Edinburgh City FC
futbol
17:00Peterhead - Berwick Rangers
futbol
17:00Stirling Albion - Annan Athletic F.C.
futbol
17:00Glenavon F.C. - Crusaders F.C.
futbol
17:00Glentoran Belfast United - Institute F.C.
futbol
17:00Dungannon Swifts F.C. - Ards F.C.
futbol
17:00Cliftonville F.C. - Ballymena United F.C.
futbol
17:00Coleraine F.C. - Linfield F.C.
futbol
17:00Degerfors IF - GAIS
futbol
17:00Al-Jazeera (Amman) - Aqaba
futbol
17:00CA Osasuna - Sporting de Gijón
futbol
17:00FK Napredak Kruševac - Dinamo Vranje
futbol
17:00FK Zemun - FK Bačka Palanka
futbol
17:00Stratford Town - Redditch United
futbol
17:00SK Rapid Wien II - SC Neusiedl am See 1919
futbol
17:00Fram - Ungmennafélagið Víkingur
futbol
17:00Íþróttafélag Reykjavíkur - IF Magni Grenivik
futbol
17:00Ungmennafélag Njarðvíkur - UMF Selfoss
futbol
17:00Þór Akureyri - Leiknir Reykjavík
futbol
17:00MKS Bytovia Bytów - Wigry Suwałki
futbol
17:00ŁKS Łódź - GKS Tychy
futbol
17:00Real Unión - Real Oviedo II
futbol
17:00FC Aktöbe - FC Tobol Kostanay
futbol
17:00Nyköpings BIS - BK Forward
futbol
17:00FC Stumbras - Zalgiris Kaunas
futbol
17:00Hisingsbacka - Karlstad BK
futbol
17:00UB Conquense - FC Barcelona II
futbol
17:00PFC Spartak Nalchik - FC Chernomorets Novorossiysk
futbol
17:00Orkla Fotballklubb - Melhus
futbol
17:00Ottestad Idrettslag - Byåsen Toppfotball
futbol
17:00IL Brodd - Lysekloster Idrettslag
futbol
17:00FK Fyllingsdalen - Fana IL
futbol
17:00Tertnes IL - IL Varegg
futbol
17:00Øystese IL - Vardeneset Ballklubb
futbol
17:00FK Senja - Sortland Idrettslag
futbol
17:00Frigg Oslo FK - Sportsforeningen Grei
futbol
17:00Halsen - Pors Grenland
futbol
17:00Eidsvold - Østsiden IL
futbol
17:00Kråkerøy IL - Skedsmo FK
futbol
17:00Selbak - Gjellerasen
futbol
17:00Bishop's Stortford - Carshalton Athletic F.C.
futbol
17:00Staines Town - Hartley Wintney F.C.
futbol
17:00IFK Aspudden-Tellus - Södertälje FK
futbol
17:00Karlstad BK - Stenungsunds IF
futbol
17:00Nordvärmland FF - Torslanda IK
futbol
17:00Örebro Syrianska IF - IFK Uddevalla
futbol
17:00Lidingö - IFK Mora
futbol
17:00IFK Stocksund - Valbo FF
futbol
17:00Söderhamns FF - Slatta
futbol
17:00Boo - Tyresö FF
futbol
17:00Assyriska BK - IS Halmia
futbol
17:00Arnas IF - Anundsjö IF
futbol
17:00Stode - Svartviks IF
futbol
17:00FSV Erlangen-Bruck - DJK Ammerthal
futbol
17:00Großbardorf - SpVgg Bayern Hof
futbol
17:00SpVgg Hankofen-Hailing - FC Unterföhring
futbol
17:00TB Uphusen - SV Atlas Delmenhorst
futbol
17:00Bærum SK - Grorud IL
futbol
17:00Elverum Fotball - Moss FK
futbol
17:00Nybergsund IL-Trysil - Asker Fotball
futbol
17:00Egersunds IK - Flekkerøy IL
futbol
17:00SK Vard Haugesund - IL Stjørdals-Blink
futbol
17:00St. Jakob im Rosental - ASCO ATSV Wolfsberg
futbol
17:00CSM Focsani - ACS KSE Targu Secuiesc
futbol
17:00Club El Porvenir - Club Ferrocarril Midland
futbol
17:00Basford United FutbolClub - Lancaster City F.C.
futbol
17:00North Ferriby United - Scarborough Athletic F.C.
futbol
17:00Stalybridge Celtic - Matlock Town F.C.
futbol
17:00Whitby Town - Hyde United
futbol
17:00Kazanka - Veles Moskova
futbol
17:00Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń
futbol
17:00Ferrocarril Palmeiras - Independiente Petroleros
futbol
17:00Deportivo Merlo - San Martín de Burzaco
futbol
17:00Club Social y Deportivo Muñiz - CSR Espanol
futbol
17:00Ev sahipliği (Özel bahisler) - Away (Special bets)
futbol
17:00York City - Ashton Athletic
futbol
17:00Billericay Town F.C. - Burnham F.C.
futbol
17:00Concord Rangers - Margate
futbol
17:00Bognor Regis Town F.C. - AFC Sudbury
futbol
17:00Buxton F.C. - Coalville Town F.C.
futbol
17:00Consett AFC - Warrington Town F.C.
futbol
17:00Binfield - Cirencester Town F.C.
futbol
17:00Alvechurch - Corby Town
futbol
17:00Altrincham - Whitley Bay FC
futbol
17:00Boston United - Peterborough Sports
futbol
17:00Banbury United - Bath City
futbol
17:00Oskarshamns AIK - Torns IF
futbol
17:00Anstey Nomads - Mickleover Sports F.C.
futbol
17:00Witton Albion - Spennymoor Town F.C.
futbol
17:00St Neots Town - Romulus F.C.
futbol
17:00Mossley AFC - Kidsgrove Athletic F.C.
futbol
17:00Redcliffe FC - Curzon Ashton
futbol
17:00Farsley Celtic - Southport
futbol
17:00Hayes & Yeading United - Moneyfields
futbol
17:00Dulwich Hamlet F.C. - Tonbridge Angels
futbol
17:00Welling United - Chesham United F.C.
futbol
17:00Gloucester City - Plymouth Parkway
futbol
17:00Sutton Coldfield Town - Alfreton Town
futbol
17:00St Ives Town - Grantham Town
futbol
17:00Woking - Tooting & Mitcham United F.C.
futbol
17:00Hitchin Town F.C. - Didcot Town FC
futbol
17:00Gosport Borough - Ramsgate
futbol
17:00South Shields - Stockport County
futbol
17:00Staveley Miners - Guiseley
futbol
17:00Hanwell Town FC - Lowestoft Town
futbol
17:00Stourbridge - Leamington F.C.
futbol
17:00Rugby Town F.C. - Hednesford Town
futbol
17:00Knaresborough - Workington A.F.C.
futbol
17:00Brora Rangers FC - Turriff United F.C.
futbol
17:00Dalbeattie Star FC - Kelty Hearts
futbol
17:00Deveronvale F.C. - Bonnyrigg Rose
futbol
17:00Whitehill Welfare F.C. - Edinburgh University A.F.C.
futbol
17:00Rothes - Clachnacuddin FC
futbol
17:00Wick Academy - Auchinleck Talbot F.C.
futbol
17:00Gretna F.C. - Vale of Leithen F.C.
futbol
17:00Gala Fairydean Rovers FC - Lossiemouth FC
futbol
17:00Huntly FC - East Stirlingshire F.C.
futbol
17:00Nairn County F.C. - Beith
futbol
17:00Telford United - Bedford Town
futbol
17:00Chelmsford City - Worthing FC
futbol
17:00Chester - City of Liverpool
futbol
17:00Darlington - Bradford Park Avenue
futbol
17:00East Thurrock United - Whitehawk
futbol
17:00Cleethorpes Town - Bamber Bridge F.C.
futbol
17:00Halesowen Town - Gainsborough Trinity
futbol
17:00Hampton & Richmond Borough - Burgess Hill Town F.C.
futbol
17:00Chippenham Town F.C - Swindon Supermarine
futbol
17:00Chorley - Leek Town F.C.
futbol
17:00Kempston Rovers - Marlow FC
futbol
17:00Kettering Town - AFC Mansfield
futbol
17:00Kidderminster Harriers - Atherstone Town
futbol
17:00Marine F.C. - Frickley Athletic F.C.
futbol
17:00Metropolitan Police F.C. - Needham Market F.C.
futbol
17:00Hendon F.C. - Phoenix Sports
futbol
17:00Hereford - Truro City
futbol
17:00Ashton United F.C. - Trafford F.C.
futbol
17:00Dunston UTS - Irlam
futbol
17:00Nuneaton Town - Brackley Town
futbol
17:00Poole Town F.C. - Cinderford Town
futbol
17:00St Albans - Whyteleafe F.C.
futbol
17:00Wealdstone - Great Wakering Rovers
futbol
17:00F.C. United of Manchester - Colne
futbol
17:00Thamesmead Town F.C. - Merstham F.C.
futbol
17:00Thróttur Vogar - KF Fjardabyggd
futbol
17:00Íþróttafélagið Grótta - Huginn Seydisfjordur
futbol
17:00Nantwich Town F.C. - Blyth Spartans A.F.C.
futbol
17:00Al Merreikh Club Nyala - Al-Shorta Damascus
futbol
17:00Edusport Academy - Buckie Thistle F.C.
futbol
17:00ACS Foresta Suceava - CSM Roman
futbol
17:00Universitatea Craiova II - CS Sporting Roşiorii
futbol
17:00FK Bežanija - Buducnost Dobanovci
futbol
17:00Gwardia Koszalin - Lech Poznań II
futbol
17:00NK Ankaran Hrvatini - ND Ilirija Ljubljana
futbol
17:00Brezice - NK Dob
futbol
17:00Chemik Bydgoszcz - K.S. Sokół Kleczew
futbol
17:00Wda Świecie - SKS Bałtyk Gdynia
futbol
17:00FK Novi Pazar - FK Sinđelić Beograd
futbol
17:00FK Staiceles Bebri - JDFS Alberts
futbol
17:00RTU FC - FC Daugava Daugavpils II
futbol
17:00FK Rēzekne - FK Smiltene BJSS
futbol
17:00FK Sloboda Užice - FK Metalac Gornji Milanovac
futbol
17:00KS Wierzyca Pelplin - Mieszko Gniezno
futbol
17:00Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
futbol
17:00Liverpool - Southampton (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:00Cardiff City - Manchester City (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Leicester - Huddersfield (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Crystal Palace - Newcastle (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
17:00BC Nizhny Novgorod - Porto
basketbol
17:00Bakken Bears - Leicester Riders
basketbol
17:00Centrum Tigers Oslo - Frøya Basket
basketbol
17:00GS Kymis - Peristeri B.C.
basketbol
17:00Trefl Sopot - Legia Warszawa
tenis
17:00Eva Guerrero Alvarez - Blanca Puig Caballero
tenis
17:00Maria Gutierrez Carrasco - Andrea Redondo Gutierrez
tenis
17:00Lucia Garrigues Melendez - Yvonne Cavalle-Reimers
tenis
17:00Mayer/Schell - Gil/Monteiro
tenis
17:00Antoine Escoffier - Yannick Mertens
tenis
17:00Dustin Brown - Hugo Nys
tenis
17:00Daniela Vismane - Melanie Stokke
futbol
17:15Celta de Vigo - Real Valladolid
futbol
17:15SD Eibar - CD Leganés
futbol
17:15Saipa F.C. - Naft Masjed Soleyman F.C.
basketbol
17:20BC Žalgiris - BC Pieno žvaigždės
diğer
17:30Nea Salamis Famagusta - APOEL V.C.
futbol
17:30Avusturya Lustenau - SV Lafnitz
futbol
17:30NK Osijek - HNK Gorica
futbol
17:30Septemvri Sofia - PFC Lokomotiv Plovdiv
futbol
17:30FC Langenegg - FC Kufstein
futbol
17:30U.S.D. Cavese 1919 - Virtus Francavilla
futbol
17:30Slovan Velvary - Olympia Prague
futbol
17:30TJ Jiskra Domažlice - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
futbol
17:30NK Primorac 1929 - NK Jadran Luka Ploče
futbol
17:30Sabail - Sabah FA
futbol
17:30FK Krupa na Vrbasu - FK Sarajevo
futbol
17:30FK Radnik Bijeljina - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
17:30FK Dobrovice - TJ Sokol Živanice
futbol
17:30KS Skra Czestochowa - K.S. Energetyk ROW Rybnik
futbol
17:30FC Independiente II - Deportivo Cuenca II
basketbol
17:30King Wilki Morskie Szczecin - SKK Kotwica Kołobrzeg
basketbol
17:30Banvit B.K. - BC Khimki
tenis
17:30Michel Saade - Robert Ziganshin
tenis
17:30Ralph Tohme - Vitalii Shcherba
futbol
17:55Al Sadd SC - Al Rayyan SC
diğer
18:00VC Dynamo Moskova - Lokomotiv-Izumrud Yekaterinburg
diğer
18:00Avustralya - Belçika
diğer
18:00Hollanda - Finlandiya
diğer
18:00P.A.O.K. Thessaloniki V.C. - CSM Agronomia Bucuresti
diğer
18:00Presov - VK Slávia Svidník
diğer
18:00Energiya Gomel - RGUOR-2001
futbol
18:00Lille OSC - FC Nantes
futbol
18:00Rheindorf Altach - Wolfsberger AC
futbol
18:00SKN St. Pölten - TSV Hartberg
futbol
18:00Sturm Graz - SV Mattersburg
futbol
18:00KS Polkowice - Warta Gorzow
futbol
18:00FC Botoșani - CS Concordia Chiajna
futbol
18:00KSP Polonia Warszawa - KS Legionovia Legionowo
futbol
18:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
futbol
18:00FCO Beerschot Wilrijk - Lommel United
futbol
18:00C.D. Palestino - Unión Española
futbol
18:00SFC Opava - Teplice
futbol
18:00MFK Karviná - 1. FK Příbram
futbol
18:00FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko
futbol
18:00F.C. Arouca - S.C. Braga II
futbol
18:00TSV Buchbach - FC Ingolstadt 04 II
futbol
18:00FC Vitebsk - FC Dinamo Brest
futbol
18:00DRB Tadjenant - JS Saoura
futbol
18:00NA Hussein Dey - USM Bel-Abbès
futbol
18:00LKS Nieciecza - Chrobry Głogów
futbol
18:00Hapoel Tel Aviv F.C. - Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C
futbol
18:00KAC Marrakech - Mouloudia Club d'Oujda
futbol
18:00Kızılkum Zarafşon - Kuruvchi Kokand 1912
futbol
18:00Enskede IK - IFK Haninge/Brandbergen
futbol
18:00Kirchanschöring - FC Ismaning
futbol
18:00Enosis Neon Paralimni FC - Ermis Aradippou
futbol
18:00Gandzasar FC - FC Ararat Yerevan
futbol
18:00Widad Témara - Chabab Atlas Khénifra
futbol
18:00MC Saïda - Amal Bou Saâda
futbol
18:00Club Deportivo El Nacional II - Macara II
futbol
18:00CD Basconia - Santutxu FC
futbol
18:00Las Palmas III - UD Tenerife Sur Ibarra
futbol
18:00TSV Neumarkt am Wallersee - SK Adnet
futbol
18:00Juventud Torremolinos - Club Deportivo Huétor
futbol
18:00SC Ritzing - SV Wimpassing
futbol
18:00GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
futbol
18:00Gbohloesu - Foadan
futbol
18:00Super Nova - Balvi
basketbol
18:00BC Levski Sofia - BC Šiauliai
basketbol
18:00Asker Aliens BC - Bærum Basket
basketbol
18:00Kongsberg Miners - Ammerud Basket
basketbol
18:00Holargos - Panionios B.C.
basketbol
18:00Bnei Herzliya - Hapoel Eilat B.C.
basketbol
18:00Sloboda - Graz UBSC
tenis
18:00Maheu/Roger-Vasselin - Koolhof/Molteni
tenis
18:00Berrettini/Fognini - Mirnyi/Oswald
tenis
18:00Alexander Zgirovsky - Sam Taylor
futbol
18:15Esteghlal F.C. - Zob Ahan Isfahan F.C.
futbol
18:15Asteras Tripolis - Apollon Smyrni
futbol
18:15Qadsia SC - Al Tadamun SC
futbol
18:30C.D. Santa Clara - Rio Ave F.C.
futbol
18:30FC Wil 1900 - FC Rapperswil-Jona
futbol
18:30Kriens - FC Chiasso
futbol
18:30FC Schaffhausen - Servette FC
futbol
18:30SC Union Nettetal - Meerbusch
futbol
18:30FC Jove Español San Vicente - Paiporta CF
futbol
18:30CD La Granja - Club Deportivo La Virgen del Camino
futbol
18:30UD Santa Marta - Burgos Promesas
futbol
18:30Bastia-Borgo - Mantois 78
futbol
18:30AC Bellinzona - Stade Lausanne-Ouchy
tenis
18:30Tobias Simon - Tim Puetz
tenis
18:30Hugo Grenier - Robin Kern
futbol
18:45Hapoel Ra'anana A.F.C. - F.C. Ashdod
futbol
18:45Ourense CF - Barco
diğer
19:00Stará Lubovna - BC Prievidza
diğer
19:00Spartak VKP Myjava - Nitra
diğer
19:00Zvolen - VK Spartak Komárno
diğer
19:00Tirana - Erzeni
futbol
19:00FC Rostov - FC Ufa
futbol
19:00ACF Fiorentina - S.P.A.L. 2013
futbol
19:00Akhmat - Orenburg
futbol
19:00Derry City F.C. - Shamrock Rovers F.C.
futbol
19:00Dalkurd FF - IFK Norrköping
futbol
19:00Gorica - NK Krško
futbol
19:00Odd Grenland - Vålerenga Fotball
futbol
19:00Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
futbol
19:00Cosenza Calcio - A.S. Livorno Calcio
futbol
19:00Waasland-Beveren - R. Charleroi S.C.
futbol
19:00Sokol Ostroda - Sokół Aleksandrów Łódzki
futbol
19:00Al Wahda - Al-Raed
futbol
19:00F.C. Penafiel - Cova da Piedade
futbol
19:00CF Rayo Majadahonda - CF Extremadura
futbol
19:00Real Zaragoza - CD Lugo
futbol
19:00Trabzonspor - Göztepe S.K.
futbol
19:00Nassaji Mazandaran F.C. - Esteghlal F.C.
futbol
19:00Union Gurten - WSC Hertha Wels
futbol
19:00SC Team Wiener Linien - ASK/BSC Bruck Leitha
futbol
19:00Íþróttabandalag Akraness - Knattspyrnufélagið Þróttur
futbol
19:00Haukar - HK Kópavogur
futbol
19:00FC Nitra - MFK Zemplín Michalovce
futbol
19:00Kaizer Chiefs F.C. - AmaZulu F.C.
futbol
19:00Ismaily SC - Smouha Sporting Club
futbol
19:00Atromitos - Larissa
futbol
19:00FC Flora Tallinn - Pärnu Vaprus
futbol
19:00St. Andrews F.C. - Sliema Wanderers F.C.
futbol
19:00Stade Bordelais - Blois Foof 41
futbol
19:00FC Istres - AS Cannes
futbol
19:00Voetbal Vereniging Sint Bavo - AFK
futbol
19:00Budapesti VSC - Érdi VSE
futbol
19:00Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stezyca
futbol
19:00SK Træff - Lokomotiv Oslo
futbol
19:00Shabab Alsamu - Jabal Al Mukaber
futbol
19:00Manisaspor - Nigde Belediyespor
futbol
19:00Sakaryaspor - Utaş Uşakspor
futbol
19:00Bermeo FT - Sestao River Club
futbol
19:00Santfeliuenc FC - FC Ascó
futbol
19:00Unión Deportiva Somozas - CD Boiro
futbol
19:00UD Poblense - Santa Catalina Atletico
futbol
19:00Atlético Saguntino - CD Eldense
futbol
19:00Atletico Astorga FC - CD Numancia II
futbol
19:00Pogon - Widzew Łódź
futbol
19:00GS Consolat Marseille - Lyonnais II
futbol
19:00Marseille Endoume - FC Martigues
futbol
19:00AS Monaco II - Hyeres
futbol
19:00US Colomiers Football - AS Saint-Étienne II
futbol
19:00Vendée Les Herbiers - St. Pryve St. Hilaire
futbol
19:00SO Romorantin - Girondins de Bordeaux II
futbol
19:00FC Sète 34 - Bergerac FC
futbol
19:00Le Havre AC II - Chartres
futbol
19:00US Créteil-Lusitanos - Croix IC
futbol
19:00Racing Club de Lens II - Lille OSC II
futbol
19:00Sainte Genevieve Sports - Reims II
futbol
19:00FK Poprad - FK Inter Bratislava
futbol
19:00Tirespor 1922 - Nazilli Belediyespor
futbol
19:00Bucaspor - Serik Belediyespor
futbol
19:00Vertou - ESOF Vendée La Roche-sur-Yon
futbol
19:00Trabzonspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Fiorentina - SPAL (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
19:00Aris Thessaloniki - BC Dinamo Tbilisi
basketbol
19:00Szolnoki Olaj KK - Pallacanestro Cantù
basketbol
19:00BC Tsmoki-Minsk - Polski Cukier SIDEn Toruń
basketbol
19:00CSM Oradea - Kauhajoen Karhu
basketbol
19:00Gimle BBK Bergen - Tromsø Storm
basketbol
19:00Oberwart Gunners - Falco KC Szombathely
basketbol
19:00Circulo Gijon - Oviedo CB
basketbol
19:00Alba Fehérvár - MBK Komarno
basketbol
19:00BG Goettingen - Okapi Aalstar
basketbol
19:00KK Partizan - KK Budućnost Podgorica
basketbol
19:00Apu Gsa Udine - Skrljevo
basketbol
19:00FC Bayern Munich - Liaoning Dinosaurs
basketbol
19:00Bergamo - Lighthouse Trapani
tenis
19:00Michael Mmoh - Mikael Torpegaard
tenis
19:00Fakih Najib - Alexander Abou Boutros
futbol
19:05Club Atlético Acassuso - Deportivo Riesta
futbol
19:15Newell's Old Boys - Club Atlético Lanús
basketbol
19:15CB Prat Juventud - Hospitalet
diğer
19:30Pafiakos Paphos - Olympiacos S.C.
futbol
19:30Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur
futbol
19:30FC Schalke 04 - FC Bayern Munich
futbol
19:30Getafe CF - Atletico Madrid
futbol
19:30FC Arsenal Kyiv - FC Olimpik Donetsk
futbol
19:30St Patrick's Athletic F.C. - Bohemian F.C.
futbol
19:30Fortuna Sittard - Willem II
futbol
19:30Queens Park Rangers - Norwich City
futbol
19:30Al-Faisaly FC - Al-Salt
futbol
19:30Adanaspor - Boluspor
futbol
19:30Elazığspor - Kardemir Karabükspor
futbol
19:30US Vibonese Calcio - Trapani Calcio
futbol
19:30Sicula Leonzio - S.S. Matera Calcio
futbol
19:30Reggina Calcio - AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
futbol
19:30UD Mutilvera - Alesves
futbol
19:30Zirə IK - Neftchi Baku PFK
futbol
19:30Club Siero - El San Martin
futbol
19:30CD Son Cladera - CF Sóller
futbol
19:30CD El Palo - Atlético Mancha Real CF
futbol
19:30FK Borac Čačak - FK Javor Ivanjica
futbol
19:30Brighton - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
19:30Getafe - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:30QPR - Norwich City (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:30Adanaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Elazığspor - Kardemir Karabükspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
19:30Paris-Levallois Basket - Le Mans Sarthe Basket
basketbol
19:30Enel Basket Brindisi - Sidigas Avellino
basketbol
19:30Polpharma Starogard Gdański - WIKANA Start Sa Lublin
futbol
19:45Torpedo-BelAZ Zhodino - Gomel
futbol
19:45Maccabi Haifa F.C. - Maccabi Petah Tikva F.C.
futbol
19:45KF Skënderbeu Korçë - KF Tirana
diğer
20:00Hollanda - Belçika
diğer
20:00Halkbank Ankara - NIS Vojvodina
futbol
20:00Grasshopper Club Zürich - Neuchâtel Xamax
futbol
20:00FC Thun - FC Sion
futbol
20:00AC Sparta Prague - FC Slovan Liberec
futbol
20:00NK Lokomotiva - HNK Rijeka
futbol
20:00S.L. Benfica II - Varzim S.C.
futbol
20:00Botev Vratsa - PFC CSKA Sofia
futbol
20:00FK Rad - FK Mačva Šabac
futbol
20:00FK Radnik Surdulica - FK Radnički Niš
futbol
20:00FK Vojvodina - FK Voždovac
futbol
20:00AEP Paphos F.C. - AEL Limassol
futbol
20:00Stal Mielec - GKS Jastrzębie
futbol
20:00Stomil Olsztyn - OKS Odra Opole
futbol
20:00MŠK Žilina - FK Senica
futbol
20:00MFK Ružomberok - ŽP Šport Podbrezová
futbol
20:00ŠK Slovan Bratislava - ŠKF Sereď
futbol
20:00FK AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
futbol
20:00Athletic Bilbao II - Gernika Club
futbol
20:00OFK Petrovac - FK Mladost Podgorica
futbol
20:00Ittihad Riadi Tanger - Moghreb Tétouan
futbol
20:00Sevilla FC II - Talavera
futbol
20:00SD Ejea - Villarreal CF II
futbol
20:00Rodéo FC Toulouse - Canet Roussillon
futbol
20:00Sylla - Elche CF Ilicitano
futbol
20:00FK Rabotnički - FK Vardar
futbol
20:00Sociedad Cultural Deportiva Durango - CD Izarra
futbol
20:00FC Zimbru Chișinău - CS Petrocub
futbol
20:00FK Sloboda Tuzla - NK GOŠK Gabela
futbol
20:00Once de Abril - Club Sport Uruguay de Coronado
futbol
20:00NK Brinje Grosuplje - NK Šenčur
futbol
20:00Township Rollers - Sankoyo Bush Bucks
futbol
20:00Deportivo Toluca II - Pioneros de Cancun
futbol
20:00Real Sociedad III - Deportivo Alavés B
futbol
20:00FK Mladost Lučani - FK Proleter Novi Sad
futbol
20:00Lorient II - AS Vitré
futbol
20:00MFK Skalica - FK Pohronie
basketbol
20:00Stargard Szczecinski - AZS Koszalin
basketbol
20:00Almansa - CB Lucentum Alicante
basketbol
20:00OKK Spars Sarajevo - HKK Zrinjski HT Mostar
tenis
20:00Maxime Cressy - Alan Kohen
tenis
20:00Alejandro Gomez - Stevie Gould
tenis
20:00Sebastian Fanselow - Roberto Ortega-Olmedo
tenis
20:00Giorgi Ungiadze - Constantin Bittoun Kouzmine
tenis
20:00Jan Choinski - Ryder Jackson
tenis
20:00Marcos Giron - Marc-Andrea Huesler
diğer
20:05Atlanta Braves - Philadelphia Phillies
diğer
20:05St.Louis Cardinals - San Francisco Giants
diğer
20:05Home (Runs) - Away (Runs)
futbol
20:05Al-Duhail - Al-Gharafa Sports Club
basketbol
20:15Laboral Kutxa - Real Madrid Baloncesto
basketbol
20:15Anadolu Efes S.K. - Darüşşafaka S.K.
futbol
20:30PAS Giannina F.C. - Aris
futbol
20:30Maccabi Netanya F.C. - Maccabi Tel Aviv F.C.
futbol
20:30Vierzon - USM Montargis
basketbol
20:30Palencia Baloncesto - MyWigo Valladolid
basketbol
20:30Associação Académica de Coimbra - Dragon Force
tenis
20:30Jordan Thompson - Roberto Quiroz
futbol
20:35Al Kuwait SC - Al-Arabi
diğer
20:40Bulgaristan - ABD
diğer
20:40Polonya - Fransa
futbol
20:45VVV-Venlo - NAC Breda
futbol
20:45Excelsior - SC Heerenveen
futbol
20:45F.C. Ashdod - AS Nordia Jerusalem
futbol
20:45Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice
diğer
21:00Studenti Tirana - Partizans
futbol
21:00Angers SCO - Toulouse FC
futbol
21:00Montpellier HSC - OGC Nice
futbol
21:00Stade de Reims - Dijon FCO
futbol
21:00AS Saint-Étienne - Stade Malherbe Caen
futbol
21:00RC Strasbourg - Amiens SC
futbol
21:00C.S. Marítimo - C.F. Os Belenenses
futbol
21:00Bragantino XI - Esporte Clube Taubaté
futbol
21:00K.A.S. Eupen - K.V. Oostende
futbol
21:00K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
21:00CS Universitatea Craiova - FC Viitorul Constanța
futbol
21:00Audax Italiano - Deportes Iquique
futbol
21:00EM Deportivo Binacional - FBC Melgar
futbol
21:00Oran - MC Alger
futbol
21:00AFAD Djékanou - Sporting Club de Gagnoa
futbol
21:00America FutbolClub - Sampaio Corrêa Futebol Clube
futbol
21:00Americano - Audax Rio de Janeiro Esporte Clube
futbol
21:00Real Sport Clube de Queluz - CE Lajeadense
futbol
21:00Novorizontino - Olimpia
futbol
21:00Ituano Futebol Clube - Clube Atlético Juventus
futbol
21:00Mirassol Futebol Clube - Clube Atlético Penapolense
futbol
21:00Associação Portuguesa de Desportos - Audax São Paulo Esporte Clube
futbol
21:00Red Bull Brasil - Desportivo Brasil
futbol
21:00Siquinala - C.S.D. Municipal
futbol
21:00Paulista Futebol Clube - Inter de Bebedouro
futbol
21:00Flamengo SP - Associação Atlética Francana
futbol
21:00Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Rio Claro Futebol Clube
futbol
21:00Ferroviário Atlético Clube - Associação Atlética Internacional
futbol
21:00Clube Atlético Votuporanguense - Batatais FC
futbol
21:00Associação Desportiva São Caetano - UE Sant Andreu
futbol
21:00Santos II - São Bernardo Futebol Clube
futbol
21:00Nacional Sao Paulo - SC Atibaia
futbol
21:00CD Azuqueca - Villarrubia CF
basketbol
21:00Boulazac Basket Dordogne - ESSM Le Portel Cote d'Opale
basketbol
21:00JL Bourg Basket - Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez
basketbol
21:00Cholet Basket - Strasbourg IG
basketbol
21:00Élan Chalon - Fos Ouest Provence Basket
basketbol
21:00Surrey United - Glasgow Rocks
basketbol
21:00Antwerp Giants - AEK Larnaca B.C.
basketbol
21:00GasTerra Flames - Sigal Prishtina
basketbol
21:00Lille MB - Denain ASC Voltaire
tenis
21:00Alexander Zverev - John Isner
tenis
21:00Rebecca Marino - Robin Anderson
tenis
21:05Avrupa Takımı - Dünya Takımı
futbol
21:15NK Maribor - NK Domžale
futbol
21:15Free State Stars - Highlands Park F.C.
futbol
21:15Tarxien Rainbows F.C. - Ħamrun Spartans F.C.
diğer
21:30Slovenya - Brezilya
futbol
21:30U.C. Sampdoria - Internazionale Milano
futbol
21:30Miedź Legnica - Legia Warsaw
futbol
21:30K. Sint-Truidense V.V. - Royal Antwerp